Hakkımızda

HAKKIMIZDA
Biz kimiz?
ELİVA TB dünyasına HOŞ GELDİNİZ;
Kendisi Türkiye’de gıda üretimi ve tedarik zinciri ile bunların ambalajlama ve paketlemesini kendi markasında diyebildiği partner firma VESİLE KİMYA şirketinin tescilli DOĞANIN MUCİZEVİ GÜCÜ sloganlı HARDALI markası çatısında kullanıcılarına değişik katogorilerde ürünleriyle en üst düzeyde hizmet veren endemik şirketlerden biridir.VESİLE KİMYA şirketi ile birlikte yürüttüğü ortak akıl ve iş birliği sonucu gıda sektörünü kimya sektörü ile kombine hale getirerek başarı ve istikrarlı büyümesine hız katmıştır. Bu hız ile siz değerli müşterilerimize yüksek nitelikli ürünler üreterek sitemizde yer alan katogorilerde gerek fason gerek kendi tescilli markalarımızın çatısında ülke genelinde ve uluslararası platformlarda kendisine has üretim tekniği ve ambalajlanmış ürünler eşliğinde tüm enerjisi ile hazırdır.
ELİVA TB şirketinin markasına aldığı tüm ürünler üretiminden kullanımının yaygınlaşmasına, pazarlanmasından satış sürecinin en son haline kadar ilgili mevzuat kanunları ve yasal zorunlulukları ile uyum içindedir. Tüm bu süreçler ELİVA TB ‘nin şirket politikasını oluşturmaktadır.
ELİVA TB ürünlerini kullanıcılarına benzer ürünler katagorisindekilere kıyasla kalitesinden ödün vermeden kalitesini en üst seviyede tuttuğu hem niteliksel kazanım sağlayacağı hemde kullanımında aşırı memnuniyet garantisiyle fark edebileceği çeşitli katogoriler içersinde sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Gerek Yurtiçi ve yurtdışında, rekabet gücümüzü ve kararlılığımızı artırarak Ürün ve hizmet kalitesiyle Müşterilerimizin taleplerini sürekli iyileştiren ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayan, güçlü iletişim ve duygusal bağ kurarak müşterilerimizin takdirini sağlayarak
ELİVA TB ve partneri VESİLE KİMYA şirketi zümresindeki tüm ürünlerimizi güvenle tercih edebileceğiniz ürünler listenize gönül rahatlığıyla ekleyebileceğiniz marka değerlerine ulaştırmak.

MİSYONUMUZ

Gıdanın içinden kimya ve kimyanın içinden şifa diyerek doğanın mucizevi gücünü sektörlerin uyumlu kombini ile insanların yaşamlarını zenginleştirecek SAĞLIKLI GELECEK VE SAĞLIKLI YAŞAM ürünleri inşaa etmek olacaktır.