Kabak Lifli Pirinç Sabunu

56,00 

1 Kalıp

Stok Kodu : HDL - 0037 Kategori : GTIN: 8680512200376

Açıklama

Hardalı Yuvarlak Kesim Lifli Pirinç Sabunu

El yapımı lifli pirinç sabunu, doğal ve cilt dostu bir ürün olarak öne çıkar. Doğal içerikleri sayesinde hassas ciltlere uygun olan bu sabun, ölü hücreleri nazikçe temizler ve cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur.

Lifli Pirinç Sabunu Faydaları :

Kesim özellikleri ile öne çıkan el yapımı lifli pirinç sabunu, cilt bakımının yanı sıra selülit tedavisinde de kullanılabilir. Doğal içerikleri sayesinde cilt dostu olan bu sabun, yuvarlak kesimi sayesinde masaj etkisi yaratır. Bu masaj, cilt altındaki kan dolaşımını arttırır ve selülit görünümünü azaltmaya yardımcı olur. Aynı zamanda sabun, ölü hücreleri nazikçe temizler, cildin daha parlak görünmesine yardımcı olur ve ciltteki lekelerin görünümünü azaltır. Kimyasal katkı içermez. Hem günlük cilt bakımınızda hem de selülit tedavisinde kullanabileceğiniz doğal ve etkili bir seçenektir.

Ürün İçeriği :

Pirinç Özü, Zeytinyağı, Doğal Kabak lifi

Kullanım Alanları :

El yapımı lifli pirinç sabunu çok yönlü bir üründür. Günlük cilt temizliğinden cilt peelingine, selülit tedavisinden cilt tonu dengelemeye kadar bir dizi kullanım alanına sahiptir. Hassas ciltler için idealdir, ciltte lekelerin görünümünü azaltır ve cilt altındaki kan dolaşımını artırarak selülitin azalmasına yardımcı olur. Doğal ve etkili bir cilt bakım ürünü arıyorsanız, lifli pirinç sabunu mükemmel bir seçenektir.

 

Ek bilgi

Gramaj

1adet kabak lif dilimi yuvarlak kesim

Marka

Hardalı

Değerlendirmeler

Henüz değerlendirme yapılmadı.

Sadece bu ürünü satın almış olan müşteriler yorum yapabilir.

İlgili Ürünler